H 30

Opis
Preparat przeznaczony do usuwania/ wywabiania „cienia” po graffiti z powierzchni porowatych wewnętrznych i zewnętrznych. H-30 można stosować na powierzchnie z granitu, wapienia, gnejsu, glazurowaną cegłę, kafelki, polerowany marmur, drewno, nieorganiczne farby. Może być użyty tylko na powierzchniach odpornych na środowisko alkaliczne.

Zastosowanie
Nanieść środek za pomocą pędzla lub szczotki.. Pozostawić na 1-30 minut i spłukać wodą pod ciśnieniem 70-150 atmosfer o temp. 40-80 stopni (w zależności od stopnia wrażliwości powierzchni). W przypadku powierzchni metalowych zaleca się zmywanie/spłukiwanie z użyciem gąbki lub ściereczki. Jeśli powierzchnię chcemy pokryć środkiem chroniącym przed graffiti należy ją najpierw zneutralizować przy pomocy H-21 lub Alfanol HD Green.

Przeznaczenie
- usuwanie ,,cienia'' po graffiti - wywabianie resztek farb i innych zanieczyszczeń z powierzchni porowatych i chłonnych

Uwaga
Nie stosować na aluminium i inne metale lekkie – powoduje korozję. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na alkalia.

pH: 14

dostępne opakowania (w litrach):
1
5
25
200
1000Zalecane stężenia roztworów roboczych
Gotowy do użycia.