Usuwanie graffiti

 • SIXTEN

  Biodegradalny, bezwonny preparat o neutralnym pH, do usuwania zanieczyszczeń typu graffiti podłoży o trwałym kolorze.

 • H 81

  Preparat może być stosowany na większości twardych i miękkich powierzchni, takich jak szkło, kafelki, kamień, beton, metal, drewno, linoleum, plastik, itp. Usuwa: farby w sprayu, tusz, farby nadrukowe, resztki kleju, ślady po butach, ślady po gumie do żucia, itp.

 • RALF

  RALF - Praparat do usuwania graffiti Bezpieczny dla środowiska, bezwonny preparat o neutralnym pH do usuwania graffiti

 • H 108

  Praparat do usuwania graffiti Preparat stosowany jest do usuwania uciążliwych graffiti z fasad budynków, wiaduktów, ścian, mostów, tuneli, garaży, itp. H 108 może być stosowany na wszelkiego typu twardych powierzchniach z trwałych materiałów i o trwałych kolorach, Używany głównie do usuwania graffiti z materiałów jak beton, cegła, marmur, granit, pumeks, cement, glazura, metal, aluminium, szkło, drewno, itp.

 • H 105

  Preparat do usuwania graffitii H-105 jest produktem używanym do usuwania zabrudzeń z tektylu - stosowanego w sprayach i farbach antykorozyjnych, Może być stosowany na wszystkich rodzajach powierzchni także na powierzchniach z PVC.

 • H 30

  Praparat do usuwania ,,cienia'' po graffiti. H-30 służy do usuwania graffiti i wywabiania farb, markerów itp. z powierzchni chłonnych i porowatych np. tynk cementowo wapienny, beton, marmur, cegła. Preparat można stosować na powierzchniach z granitu, wapienia, gresu, cegły, terakoty, polerowanego marmuru, drewna i nieorganicznych farb. Może być użyty tylko na powierzchniach odpornych na środowisko alkaliczne.

 • H 100

  Preparat do ochrony powierzchni przed graffiti Gotowa do użycia powłoka ochronna i zabezpieczająca w postaci mikro wosku. H 100 jest środkiem o długotrwałym działaniu chroniącym powierzchnie chłonne i porowate np. tynki szlachetne, cementowo wapienne, malowane, beton, marmur, itp. przed graffiti, zanieczyszczeniami powietrza, wpływami pogody oraz wilgocią przez około 5 lat.