SIXTEN

Opis
SIXTEN może być stosowany na wszelkiego typu twardych i miękkich powierzchniach z trwałych materiałów i o trwałych kolorach, tj. podłogi w obiektach sportowych, parkiety, linoleum, podłogi z tworzyw sztucznych, dywany, szkło, glazura, powierzchnie metalowe, kamień, marmur, cegła, beton etc.

Zastosowanie
Nanieść środek bezpośrednio na plamę (spryskać lub nanieść ściereczką albo przy papierowego ręcznika). Plama musi być dokładnie pokryta środkiem. Pozostawić na 1-10 sek. Usunąć rozpuszczoną plamę przy pomocy ściereczki lub ręcznika papierowego. Miejsce po plamie spłukać wodą i wytrzeć do sucha. W przypadku starych i trudnych do usunięcia plam należy pozostawić środek na 1-5 minut, wyczyścić szczotką lub szmatką i ewentualnie czynności powtórzyć. Na koniec spłukać wodą. Tekstylia: Plamy na tekstyliach należy po zastosowaniu środka dokładnie spłukać wodą lub materiał wyprać. Powierzchnie malowane: W przypadku powierzchni, które nie są pokryte powłokami termoutwardzalnymi, np szafki kuchenne, drzwi, ściany, należy środek nałożyć na szmatkę a nie bezpośrednio na powierzchnię. Plamę delikatnie usunąć i wytrzeć do czysta wilgotną ściereczką. Zaleca się najpierw wypróbować środek na mało widocznym miejscu.

Przeznaczenie
- usuwanie wymalowań typu graffiti - usuwanie plam z wina, kawy, markerów z powierzchni tekstylnych o trwałych kolorach

Uwaga
Nie stosować na Makrolon, tworzywa typu ABS, jedwab, zamsz, skórę. W przypadku wątpliwości co do trwałości materiału i koloru należy wypróbować środek na mało widocznym miejscu.

 

dostępne opakowania (w litrach):
0.25
1
5
25
200
1000Zalecane stężenia roztworów roboczych
Gotowy do użycia.