Kwaśne środki czyszczące dla przemysłu

 • H-90 Special - czyszczenie powierzchni aluminiowych i stalowych

  Preparat z dodatkiem kwasu szczawiowego przeznaczony do bezpiecznego usuwania zanieczyszczeń powstających na skutek odkładania się pyłu ze ścieranych klocków hamulcowych na powierzchniach bocznych wagonów kolejowych, lokomotyw, tramwajów, samochodów, kolejek metra, itp. Doskonale sprawdza się w automatycznych myjniach szczotkowych. Preparat nie jest łatwopalny i nie uszkadza powierzchni aluminiowych. Stosowany także do czyszczenia felg aluminiowych.

 • F 405 - Preparat o działaniu dezoksydującym

  Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący zawierający inhibitory korozji będący kompozycją kwasu siarkowego i fluorowodorowego przeznaczony do usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych i rdzy i tlenków z powierzchni odpornych na działanie kwasów. Stosowany głównie do czyszczenia kontenerów, elewacji klinkierowych, glazury, itp. Doskonały do czyszczenia dachów kolejowych wagonów osobowych i towarowych, dachów tramwajów, felg w myjniach samochodowych, itp.

 • HALLRENT EXTRA - Preparat do mycia wyposażenia i hall myjni

  Silnie skoncentrowany i ekonomiczny w użyciu preparat z zawartością kwasu fosforowego i fluorowodorowego do usuwania rdzy i osadów wapiennych oraz tłuszczy z powierzchni metalowych, narzędzi, zbiorników, itd.. Może być używany na powierzchniach z blachy lakierowanej, aluminium (anodowanego), powierzchniach glazurowanych, szklanych, betonowych i innych powierzchniach malowanych. Skutecznie usuwa naloty z tlenków, rdzy, kamienia. Nie powoduje powstawania nalotów solnych. Łatwy do spłukiwania. Nie zawiera fosfatów i rozpuszczalników. Posiada dobre właściwości rozpuszczające tłuszcze

 • A 414 - Kwaśny, silnie pieniący preparat czyszczący

  Biodegradalny w >90%, silnie pieniący, kwaśny preparat na bazie kwasu fosforowego do okresowego czyszczenia powierzchni w przemyśle spożywczym. Usuwa osady wapienne i rdzawe zacieki a także tłuszcze, mydła itp. Nie wpływa niekorzystnie na powierzchnie plastikowe, szklane, emaliowane, niklowane stalowe i żelazne. Usuwa kamień i rdzę z urządzeń i wyposażenia w przemyśle spożywczym. Czyści, konserwuje, odnawia powierzchnie ze stali nierdzewnej. Nie uszkadza powierzchni chromowanych, niklowanych. Nadaje połysk powierzchniom

 • A 416 - Kwaśny preparat czyszczący

  Silnie skoncentrowany, umiarkowanie pieniący preparat czyszczący będący kompozycją kwasów fosforowego i szczawiowego. Specjalnie skomponowany do dezoksydacji, usuwania rdzy z podkładów, czyszczenia kontenerów. Doskonale sprawdza się przy oczyszczaniu powierzchni lakierowanych na których pojawiły się rdzawe zacieki, przy oczyszczaniu felg samochodowych z pyłu po klockach hamulcowych. Bardzo silny, kwaśny, pieniący środek czyszczący. Specjalnie skomponowany do usuwania rdzy z podkładów, czyszczenia kontenerów, wagonów kolejowych itp

   

 • A 417 - Kwaśny preparat czyszczący

  Biodegradalny w >90%, nisko pieniący preparat na bazie kwasu fosforowego do usuwania śladów rdzy, osadów wapiennych i tłuszczowych w systemach zamkniętych CIP. Szeroko stosowany do okresowego czyszczenia systemów rurowych, wymienników ciepła, cystern, zmywarek do naczyń, w przemyśle mleczarskim do czyszczenia dojarek, systemów transportu mleka.

  nisko pieniącym, kwaśnym środkiem czyszczącym, specjalnie skomponowanym do usuwania kamienia wapiennego w rurociągach, przewodach rurowych, cysternach, urządzeniach ciepłowniczych, chłodnicach, zmywarkach itp. Stosuje się go w przemyśle mleczarskim do usuwania odkładających się osadów z mleka, w dojarkach mechanicznych oraz przewodach rurowych odprowadzających mleko. Skutecznie usuwa osad wapienny w cysternach przewożących mleko. Usuwa osady w systemach wodno -ściekowych normalnych i próżniowych. Używany również do czyszczenia kamienia kotłowego w wymiennikach ciepła. Stosowany jest także w przemyśle stoczniowym.

 • ACID PLUS - Kwaśny preparat czyszczący

  Unikalna kompozycja kwasu fosforowego, fluorowodorowego i alkilobenzenosulfonowego. Preparat zawierający inhibitory korozji do usuwania uporczywych zanieczyszczeń olejowych, mydlanych, osadów wapiennych i rdzy. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu elewacji klinkierowych.

  bardzo efektywny i skuteczny środek do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, olejowych, uporczywych osadów wapiennych i mydlanych, z płytek i urządzeń sanitarnych. Usuwa ślady rdzy, jednocześnie dezoksyduje, odtłuszcza i czyści. Przeznaczony jest do mycia wszelkiego rodzaju podłóg odpornych na działanie wody: betonu, klinkieru, kamienia naturalnego, włókna szklanego, powierzchni ze stali. Acid Plus znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, umywalniach, myjniach samochodowych, cysternach, zbiornikach do tankowania, przy myciu ścian kafelkowych w halach. Środek stosuje się również w przemyśle stoczniowym.

 • KALK & ROST - Kwaśny preprat czyszczący

  Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący na bazie kwasu solnego usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych i rdzy. Stosowany głównie do czyszczenia przewodów rurowych, ścieków, kotłów parowych, kadzi. Doskonały do czyszczenia dachów kolejowych wagonów osobowych i towarowych, kontenerów itp. Uwaga: zachować ostrożność przy pracy z preparatem, preparatu nie stosować na powierzchniach wykonanych z metali lekkich i innych wrażliwych na kwasy. Posiada silne właściwości dezoksydujące. Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, przemyśle stoczniowym, w łaźniach, umywalniach, toaletach, myjniach samochodowych itp.

 • KALK & ALUMINIUM - Kwaśny preparat czyszczący

  77_min
  Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący na bazie kwasu fosforowego z inhibitorami korozji do usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych i rdzy. Stosowany głównie do czyszczenia przewodów rurowych, ścieków, kotłów parowych, kadzi. Uwaga: zachować ostrożność przy pracy z preparatem na powierzchniach wykonanych z metali lekkich i innych wrażliwych na kwasy. Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, przemyśle stoczniowym, w łaźniach, umywalniach, toaletach, myjniach samochodowych itp.