A 414 - Kwaśny, silnie pieniący preparat czyszczący

Opis
Silnie pieniący, kwaśny preparat na bazie kwasu fosforowego do usuwania osadów wapiennych, rdzy itp. z urządzeń i wyposażenia w przemyśle spożywczym. Czyści i odnawia powierzchnie ze stali nierdzewnej. Nie uszkadza powierzchni chromowanych, niklowych. Nadaje połysk mytym powierzchniom. Przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością jak maszyny, blaty robocze, urządzenia, pojemniki i skrzynki ze stali nierdzewnej oraz plastikowe itp. Doskonały do okresowego czyszczenia toalet, pisuarów, łaźni, basenów, doczyszczania powierzchni odpornych na działania kwasów ze złogów wapiennych po remontach itp.

Zastosowanie
Roztwór roboczy nanieść na czyszczoną powierzchnię np. w postaci piany i po kilku minutach spłukać dużą ilością czystej wody.

Przeznaczenie
- usuwanie złogów wapiennych - usuwanie rdzawych nalotów

Uwaga
Zachować ostrożność przy czyszczeniu powierzchni wrażliwych tj. galwanizowanych i aluminiowych oraz innych wrażliwych na kwasy.

pH: 1.5

dostępne opakowania (w litrach):

1
5
10
25
200
1000
 

Zalecane stężenia roztworów roboczych
w zależności od stopnia i charakteru zanieczyszczenia i preparat stosować w rozcieńczeniu od 3-50% ( od 1:33 – 1:1). Nanieść roztwór na myte powierzchnie, odczekać 5-10 minut a następnie spłukać dużą ilością czystej wodą. słabe zanieczyszczenia - 3% (300ml/10lwody) rdza i osady wapienne - 10% ( 1,1l/10l